FileField Sources (8.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (43 entries)

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Fields
hu: Mezők

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: browse
hu: böngészés

en: Attach method
hu: Csatolás módja

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Attach
hu: Csatol

en: File upload error. Could not move uploaded file.
hu: Fájlfeltöltési hiba. A feltöltött fájl nem mozgatható.

en: Select
hu: Kiválasztás

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
hu: „%directory” könyvtár a megfelelő jogosultságok hiánya miatt nem írható.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
hu: Biztonsági okokból a feltöltött fájl át lett nevezve. Az új név: %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
hu: A megadott %name fájl nem tölthető fel.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
hu: Csak a következő kiterjesztések egyikével rendelkező fájlok tölthetőek fel: %files-allowed.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
hu: Fájlfeltöltési hiba. A feltöltött fájl (%file) nem mozgatható el a célkönyvtárba (%destination).

en: Starts with
hu: Ezzel kezdődik

en: File browser
hu: Fájlböngésző

en: The file could not be uploaded, because the destination %destination is invalid.
hu: A fájlt nem lehet feltölteni, mert %destination célkönyvtár érvénytelen.

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
hu: %source fájl nem tölthető fel, mert a célkönyvtárban (%directory) már létezik egy ilyen nevű fájl.

en: Transfer
hu: Átvitel

en: File sources
hu: Fájlforrások

en: Enabled sources
hu: Engedélyezett források

en: Upload a file from your computer.
hu: Fájl feltöltése erről a számítógépről.

en: IMCE file browser
hu: IMCE fájlböngésző

en: Select a file to use from a file browser.
hu: Fájl kiválasztása a fájlböngészővel.

en: No file selected
hu: Nincs fájl kiválasztva

en: Reference existing
hu: Meglévő használata

en: Reuse an existing file by entering its file name.
hu: Meglévő fájl használata a nevének beírásával.

en: Remote URL textfield
hu: Távoli URL szövegmező

en: Remote URL
hu: Távoli webcím

en: File attach from server directory
hu: Fájl csatolása a kiszolgáló egyik könyvtárából

en: File attach
hu: Fájl csatolás

en: Select a file from a directory on the server.
hu: Kiválasztható egy fájl a kiszolgáló egyik könyvtárából.

en: File attach settings
hu: Fájl csatolás beállítása

en: File attach path
hu: Fáj csatolás útvonala

en: File attach location
hu: Fájl csatolás helye

en: -- Select file --
hu: -- Fájl kiválasztása --

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
hu: A megadott %file fájl nem másolható, mert a célkönyvtár nincs megfelelően beállítva. Ez a fájlok vagy könyvtárak jogosultsági problémáinak esetében gyakran előfordul. További információ a rendszernaplóban található.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
hu: %file fájl nem másoható, mert a célkönyvtár nincs megfelelően beállítva: %destination

en: IMCE file browser settings
hu: IMCE fájlböngésző beállításai

en: File browser mode
hu: Fájl böngésző mód

en: No file in clipboard.
hu: Nincs fájl a vágólapon.

en: Clipboard
hu: Vágólap

en: Enter filename then paste.
hu: Fájlnév megadása, aztán beillesztés.
