FileField Sources (8.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Fields
lv: Lauki

en: Contains
lv: Satur

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Attach
lv: Pievienot

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lv: Faila augšupielādes kļūda. Nevar pārvietot augšupielādēto failu.

en: Select
lv: Izvēlēties

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
lv: Direktorija %directory nav rakstāma, jo nav uzstādītas nepieciešamās pieejas atļaujas.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
lv: Drošības apsvērumu dēļ, augšupielādētais fails pārsaukts par %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
lv: Nebija iespējams augšupielādēt norādīto datni %name.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lv: Pieļaujami tikai faili ar šādiem paplašinājumiem: %files-allowed.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
lv: Augšupielādes kļūda. Nevar pārvietot augšupielādēto failu %file uz mērķa vietu %destination.

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: File browser
lv: Failu pārlūks

en: The file could not be uploaded, because the destination %destination is invalid.
lv: Datni nebija iespējams aušupielādēt, jo vieta %destination ir nederīga.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
lv: Datni %file nevarēja pārkopēt, jo mērķa direktorijs %destination nav pareizi nokofigurēts.
