FileField Sources (8.x-1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (45 entries)

en: Upload
nl: Uploaden

en: Fields
nl: Velden

en: Contains
nl: Bevat

en: browse
nl: bladeren

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Attach
nl: Bijvoegen

en: File upload error. Could not move uploaded file.
nl: Fout bij uploaden van bestand. Geüpload bestand kon niet verplaatst worden.

en: Select
nl: Selecteren

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
nl: De map %directory is niet schrijfbaar omdat de juiste toegangsrechten ontbreken.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
nl: Om veiligheidsredenen werd de naam van de upload gewijzigd in: %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
nl: Het bestand %name kon niet worden geüpload.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
nl: Uitsluitend bestanden met de volgende extensies zijn toegelaten: %files-allowed.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
nl: Upload fout. Het geüploade bestand %file kon niet naar %destination worden verplaatst.

en: Starts with
nl: Begint met

en: File browser
nl: Bestandsbrowser

en: The file could not be uploaded, because the destination %destination is invalid.
nl: Het bestand kon niet worden geüpload omdat de doelmap %destination ongeldig is.

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
nl: Het bestand %source kon niet worden geüpload omdat een bestand met dezelfde naam reeds bestaat in de doelmap (%directory).

en: Transfer
nl: Overdracht

en: File sources
nl: Bestandsbronnen

en: Enabled sources
nl: Ingeschakelde bronnen

en: Select the available locations from which this widget may select files.
nl: Selecteer de beschikbare locaties vanwaar deze widget bestanden mag selecteren.

en: Upload a file from your computer.
nl: Upload een bestand van uw computer.

en: The file does not exist.
nl: Dit bestand bestaat niet.

en: The selected file %name could not be referenced.
nl: Naar het geselecteerde bestand %name kan niet worden verwezen.

en: IMCE file browser
nl: IMCE bestandsbrowser

en: Select a file to use from a file browser.
nl: Selecteer een bestand om te gebruiken via een bestandsbrowser.

en: No file selected
nl: Geen bestand geselecteerd

en: The selected file could not be used because the file does not exist in the database.
nl: Het geselecteerde bestand kon niet worden gebruikt omdat het bestand niet in de database voorkomt.

en: Autocomplete reference textfield
nl: Verwijzend tekstveld met automatische aanvulling

en: Reference existing
nl: Refereer naar een bestaand bestand

en: Reuse an existing file by entering its file name.
nl: Hergebruik een bestaand bestand door de bestandsnaam in te geven.

en: The referenced file could not be used because the file does not exist in the database.
nl: Het bestand waar naar verwezen wordt, kan niet worden gebruikt omdat het bestand niet in de database voorkomt.

en: Remote URL
nl: Externe URL

en: Download a file from a remote server.
nl: Een bestand downloaden van een externe server.

en: Starting transfer...
nl: Overdracht starten...

en: File attach
nl: Bestand bijvoegen

en: Within the files directory
nl: In de bestandenmap

en: Please check your settings for the %field field.
nl: Controleer de instellingen voor het %field-veld.

en: -- Select file --
nl: -- Selecteer bestand --

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
nl: Het bestand %file kon niet worden gekopieerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
nl: Het bestand %file kon niet worden gekopieerd omdat de bestemmingsmap %destination niet correct ingesteld is.

en: No file in clipboard.
nl: Geen bestand in het klembord.

en: Clipboard
nl: Klembord

en: Upload (default)
nl: Uploaden (standaard)

en: You do not have permission to use the selected file.
nl: U heeft geen rechten om het geselecteerde bestand te gebruiken.
