FileField Sources (8.x-1.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Fields
ka: ველები

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: File upload error. Could not move uploaded file.
ka: შეცდომა ფაილის ატვირთვისას. ატვირთული ფაილის გადაადგილება ვერ მოხერხდა.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
ka: უსაფრთხოების მიზნით თქვენი ატვირთული ფაილის სახელი შეიცვალა %filename-ით.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ka: მხოლოდ შემდეგი გაფართოების ფაილებია დაშვებული: %files-allowed.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ka: ატვირთვის შეცდომა. ატვირთული ფაილის %file დანიშნულების ადგილზე %destination გადატანა ვერ მოხერხდა.
