FileField Sources (8.x-1.0-alpha5) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Fields
is: Svæði

en: Contains
is: Inniheldur

en: Attach
is: Hengja við

en: File upload error. Could not move uploaded file.
is: Villa við upphleðslu. Gat ekki fært skránna eftir upphleðslu.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
is: Af öryggisástæðum hefur skjalið sem þú hlóðst upp verið endurnefnt %filename.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
is: Aðeins skrár með eftirfarandi endingar eru leyfðar: %files-allowed.

en: Starts with
is: Byrjar á

en: File browser
is: Skráarvafri
