FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Search
eo: Serĉu

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Custom
eo: Propra

en: Apply
eo: Apliku

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
eo: La dosierujo %directory ne skribeblas, ĉar ĝi ne havas la ĝustajn permesojn.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
eo: Nur dosieroj kun la jenaj etendaĵoj permesiĝas: %files-allowed.

en: Image style
eo: Bilda stilo
