FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Search
jv: Goléki

en: Label
jv: Judul

en: Custom
jv: Kostum

en: Sort
jv: Urutna

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
jv: Namung berkas sing nganggo éksténsi iki sing diidinaké: %files-allowed.

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
jv: Berkas %file sing ditemtokake ora bisa di salin, jalaran direktori tujuane ora diatur kanthi bener. Iki mungkin disebabake masalah kawenangan berkas utawa direktori. Informasi pepake cumawis nang log sistim.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
jv: Berkas %file ora bisa disalin, jalaran direktori tujuan %destination ora disetél sing bener.
