FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Search
ta: தேடல்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
ta: சரியான அனுமதித் தொகுதி இல்லாததால் அடைவு %directory ஆனது எழுதப்பட முடியாததாக இருக்கிறது.
