FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta11) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Search
bg: Търси

en: Label
bg: Заглавие

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Apply
bg: Търси

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
bg: Директорията %directory е недостъпна за редакция, защото няма подходящите права.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
bg: Само файлове със следните разширения са позволени: %files-allowed.
