FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Search
cs: Hledat

en: Label
cs: Popisek

en: Insert
cs: Vložit

en: Custom
cs: Vlastní

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Apply
cs: Použít

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
cs: Do adresáře %directory nelze zapisovat, protože nemá nastavena správná práva.

en: Sort
cs: Řazení

en: Items to display
cs: Položky k zobrazení.

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Next »
cs: Následující »

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
cs: Povoleny jsou pouze soubory s následujícími příponami: %files-allowed.

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Alt
cs: Popisek (Alt)

en: « Prev
cs: « Předchozí

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
cs: Zadaný soubor %file nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
cs: Soubor %file se nepodařilo zkopírovat, protože cílový adresář %destination není správně nastaven.

en: Insert selected
cs: Vložit vybrané
