FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Search
se: Oza
