FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Label
sk: Označenie

en: Insert
sk: Vložiť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Apply
sk: Použiť

en: Params
sk: Parametre

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
sk: Do priečinka %directory nie je možné zapisovať, pretože nemá nastavené správne práva prístupu.

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Items to display
sk: Položky na zobrazenie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
sk: Povolené sú len tieto typy súborov: %files-allowed.

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: « Prev
sk: « Predchádzajúce

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
sk: Uvedený súbor %file nemôže byť skopírovaný, pretože cieľový adresár nie je správne nastavený. To môže byť problémom s prístupovými právami súboru alebo adresára. Viac informácií je dostupných v systémovom logu.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
sk: Súbor %file nemožno skopírovať, pretože cieľový adresár %destination nie je správne nastavený.
