FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Search
ta: தேடல்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
ta: சரியான அனுமதித் தொகுப்பு இல்லாததால் %directory அடைவு எழுதப்பட முடியாததாக இருக்கிறது.

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ta: %files-allowed என்ற நீட்சியுடைய கோப்புகள் மட்டுமே அனுமதிக்கப்படும்.

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
ta: தரப்பட்ட %file ஐ சேமிக்க முடியவில்லை. ஏனெனில் சேருமிட அடைவு சரியாக முறைபடுத்தப்படவில்லை. இது கோப்பு அல்லது அடைவின் அனுமதிகளின் பிரச்சனையால் இருக்கலாம். மேலதிக தகவல்களை கட்டமைப்பு செயற்குறிப்பில் காணலாம்.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
ta: கோப்பு %file பதிவெடுக்க இயலவில்லை, ஏனெனில் சேரிட அடைவு %destination முறைமைப்படுத்தப்படவில்லை.
