FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Search
eu: Bilatu

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Apply
eu: Ezarri

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
eu: %directory direktorioan ezin daiteke idatzi baimenak ez baititu egoki ezarriak.

en: Sort
eu: Sailkatu

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
eu: Ondorengo hedapenak dituzten fitxategiak bakarrik onartzen dira: %files-allowed.

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
eu: %file fitxategi ezin izan da kopiatu, helburuko direktorioa era egokian konfiguratuta ez dagoelako. Fitxategi edo direktorio baimenen arazoengatik izan daiteke. Informazio gehiago nahi baduzu begiratu sistemaren logean.
