FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Search
kk: Іздестіру

en: Label
kk: Атауы

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
kk: Каталог %directory жазу үшін қолайлы емес, себебі оған тиісті рұқсаттардың жиыны жоқ

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
kk: Тек қана %files кеңейтімі бар файлдар рұқсат етілген.
