FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Search
lt: Paieška

en: Label
lt: Etiketė

en: Custom
lt: Savitas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
lt: Katalogas %directory neįrašomas, nes jis neturi atitinkamų leidimų

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Next »
lt: Toliau »

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lt: Leidžiami tik failai su šiais plėtiniais: %files-allowed.

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: « Prev
lt: « Atgal

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
lt: Nurodytas failas %file negali būt nukopijuotas, nes neteisingai sukonfigūruota tikslo katalogas. Tai gali būt dėl to, kad blogai nurodyti failo ar direktorijos leidimai. Daugiau informacijos sistemos žurnale

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
lt: Failas %file negali būti nukopijuotas, nes paskirties aplankas %destination sukonfigūruotas nekorektiškai.

en: Insert selected
lt: Įterpti pasirinktą
