FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Search
oc: Recercar

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Apply
oc: Aplicar

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
oc: Lo repertòri %directory es pas accessible en escritura perque las permissions son pas definidas corrèctament.

en: Items to display
oc: Elements a afichar

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
oc: Sols los fichièrs que s'acaban per las extensions seguentas son autorizats : %files-allowed.

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
oc: Se pòt pas copiar lo fichièr especificat %file, perque lo dorsièr destí no es configurat corrèctament. Aquò's sovent degut a un problèma de permeses amb lo fichièr o lo dorsièr. I a mai informacion disponible al enregistrament del sistèma.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
oc: Se pòt pas copiar lo fichièr especificat %file, perque lo dorsièr de destinacion %destination es pas configurat corrèctament.
