FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta5) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Search
am: ፈልግ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ
