FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta7) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Search
sq: Kërko

en: Custom
sq: E personalizuar

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
sq: Direktoria %directory nuk është e shkruajtshme, sepse nuk i janë përcaktuar të drejtat korrekte.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
sq: Lejohen vetëm skedarët me prapashtesat në vijim: %files-allowed.
