FileField Sources JSON API (8.x-1.0-beta8) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Search
az: Axtarış

en: ID
az: İD

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Items to display
az: Göstəriləcək elementlər

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
az: Yalnız aşağıdakı uzantıları olan fayllara icazə verilir: %files-allowed.
