File Hash (2.0.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Configure
am: ውቀር

en: Not enabled
am: ያልነቃ

en: MIME type
am: ሚሜ አይነት
