File Hash (2.0.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enabled
is: Virkt

en: Size
is: Stærð

en: Text
is: Texti

en: Attachment
is: Viðhengi

en: Configure
is: Stilla

en: Off
is: Af

en: Please wait...
is: Vinsamlegast bíðið...

en: Not enabled
is: Ekki virkjað
