File Hash (2.0.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Enabled
jv: Urip

en: Size
jv: Ukuran

en: Clean up
jv: Resiki

en: Text
jv: Teks

en: Attachment
jv: Sisipan

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Please wait...
jv: Mangga dipun tunggu...

en: Not enabled
jv: Ora bisa
