File Hash (2.0.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Size
ta: அளவு

en: Text
ta: உரை

en: Attachment
ta: இணைப்பு

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Off
ta: இல்லை

en: Ok
ta: சரி

en: Please wait...
ta: தயவுசெய்து காத்திருக்கவும்...

en: Not enabled
ta: செயலாக்கத்தில் இல்லை

en: MIME type
ta: மைம் வகை
