File Hash (2.0.1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enabled
gl: Activado

en: Size
gl: Tamaño

en: Settings
gl: Axustes

en: Text
gl: Texto

en: Attachment
gl: Anexo

en: Configure
gl: Configurar

en: Off
gl: Desactivado

en: Ok
gl: Correcto

en: Please wait...
gl: Espere, por favor...

en: Not enabled
gl: Desactivado

en: Generate
gl: Xerar

en: MIME type
gl: Tipo MIME
