File Hash (2.0.1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Size
gu: માપ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Text
gu: લખાણ

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Please wait...
gu: કૃપા કરીને રાહ જુઓ...

en: Not enabled
gu: સક્રિય નથી

en: MIME type
gu: MIME પ્રકાર
