File Hash (2.0.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Off
kn: ಜಡ

en: Ok
kn: ಸರಿ
