File Hash (2.0.2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Size
lv: Izmērs

en: Text
lv: Teksts

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Off
lv: Izslēgts

en: Strict
lv: Stingra

en: Ok
lv: Labi

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet

en: Not enabled
lv: Nav iespējots

en: MIME type
lv: MIME tips
