File Hash (2.0.4) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Size
te: కొలత

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Attachment
te: జోడింపు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Please wait...
te: దయచేసి వేచివుండండి...
