File Hash (2.0.5) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Size
km: ទំហំ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Please wait...
km: សូម​រង់ចាំ...

en: Not enabled
km: មិន​បាន​​បើក

en: MIME type
km: ប្រភេទ​ MIME
