File Hash (2.0.5) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Size
nl: Grootte

en: Clean up
nl: Opruimen

en: Text
nl: Tekst

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Configure
nl: Instellen

en: Off
nl: Uit

en: Strict
nl: Strikt

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: Generate
nl: Genereer

en: MIME type
nl: MIME-type

en: MD5 hash
nl: MD5-hash

en: Replace the file name by its description when available
nl: Vervang de bestandsnaam door zijn beschrijving zodra deze beschikbaar komt
