File Hash (2.0.6) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Size
ku: قەبارە

en: Text
ku: دەق

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Please wait...
ku: تکایە چاوەرێ بە...

en: Not enabled
ku: چالاک نەکراوە
