File Hash (2.0.7) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Size
el: Μέγεθος

en: Text
el: Κείμενο

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Off
el: Κλειστό

en: Strict
el: Αυστηρή

en: Ok
el: Eντάξει

en: Please wait...
el: Παρακαλώ περιμένετε...

en: Not enabled
el: Απενεργοποιημένο

en: MIME type
el: MIME τύπος
