File Hash (2.0.7) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Size
sk: Veľkosť

en: Attachment
sk: Príloha

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Off
sk: Vypnúť

en: Please wait...
sk: Prosím čakajte...

en: Not enabled
sk: Nie je povolené

en: Generate
sk: Generovať

en: MIME type
sk: MIME typ
