File Hash (2.0.7) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Size
sr: Величина

en: Text
sr: Текст

en: Please wait...
sr: Молим сачекајте...

en: MIME type
sr: MIME тип
