File Hash (2.0.8) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Enabled
fa: فعال

en: Size
fa: اندازه

en: Text
fa: متن

en: Attachment
fa: پیوست

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Off
fa: خاموش

en: Ok
fa: تایید

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...

en: Not enabled
fa: غیرفعال

en: MIME type
fa: نوع تقلید
