File Hash (2.0.9) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Size
af: Grootte

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: Configure
af: Verstel

en: Please wait...
af: Wag asseblief...

en: Not enabled
af: Nie geaktiveer nie
