File Hash (2.0.9) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enabled
vi: Bật

en: Size
vi: Dung lượng

en: Text
vi: Văn bản

en: Attachment
vi: Đính kèm

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Off
vi: Tắt

en: Please wait...
vi: Vui lòng đợi...

en: Not enabled
vi: Không bật

en: MIME type
vi: Loại MIME
