File Hash (2.0.10) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Enabled
it: Attivato

en: Size
it: Dimensione

en: Clean up
it: Pulisci

en: Text
it: Testo

en: Attachment
it: Allegato

en: Configure
it: Configura

en: Off
it: Spento

en: Strict
it: Stringente

en: Please wait...
it: Attendere prego...

en: Not enabled
it: Non abilitato

en: Generate
it: Genera

en: MIME type
it: Tipo MIME

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
it: %type: @message in %function (linea %line di %file).
