File Hash (3.0.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Size
eo: Grandeco

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: Configure
eo: Agordu

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Please wait...
eo: Bonvolu atendi...

en: Not enabled
eo: Malŝaltita

en: MIME type
eo: MIME-tipo
