File Hash (3.0.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Off
nn: Av

en: Not enabled
nn: Ikkje aktivert
