File Hash (3.0.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Size
ne: आकार

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Please wait...
ne: कृपया प्रतीक्षा गर्नुहोस्

en: MIME type
ne: MIME प्रकार
