File Hash (3.0.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Off
th: ปิด

en: Please wait...
th: กรุณารอ...

en: Not enabled
th: ยังไม่ได้ติดตั้ง
