File Hash (3.0.1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Enabled
tr: Etkin

en: Size
tr: Boyut

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Attachment
tr: Ek

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Off
tr: Kapalı

en: Strict
tr: Sıkı

en: Ok
tr: Tamam

en: Please wait...
tr: Lütfen bekleyin...

en: Not enabled
tr: Etkin değil

en: Generate
tr: Oluştur

en: MIME type
tr: MIME tipi

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
tr: %type: %function içinde @message (%file  içindeki %line).
