File Hash (3.0.2) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Size
cs: Velikost

en: Clean up
cs: Vyčistit

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Attachment
cs: Příloha

en: Configure
cs: Nastavení

en: Off
cs: Vypnuto

en: Please wait...
cs: Prosím čekejte...

en: Not enabled
cs: Nepovolen

en: Generate
cs: Generovat

en: MIME type
cs: Typ MIME

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
cs: %type: @message v %function (řádek %line souboru %file).
