File Hash (3.0.2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Size
sv: Storlek

en: Clean up
sv: Rensa upp

en: Unknown
sv: Okänd

en: Attachment
sv: Bilaga

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Off
sv: Av

en: Please wait...
sv: Vänligen vänta...

en: Not enabled
sv: Ej aktiverat

en: Generate
sv: Generera

en: MIME type
sv: Typ av MIME

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
sv: %type: @message i %function (rad %line av %file).
