File Hash (3.0.3) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Size
fi: Koko

en: Clean up
fi: Siivoa

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Attachment
fi: Liite

en: Configure
fi: Määrittele

en: Off
fi: Pois päältä

en: Strict
fi: Tarkka

en: Please wait...
fi: Odota hetki...

en: Not enabled
fi: Ei käytössä

en: Generate
fi: Luo

en: MIME type
fi: MIME tyyppi

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fi: %type: @message funktiossa %function (rivi %line tiedostossa %file).
