File Hash (3.0.3) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Please wait...
ug: ساقلاپ تۇرۇڭ...

en: Not enabled
ug: ئېچىلمىغان

en: MIME type
ug: تۈرىMIME
