File Hash (3.0.4) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Size
az: Ölçü

en: Unknown
az: Naməlum

en: Attachment
az: Qoşma

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Off
az: Söndürülüb

en: Not enabled
az: Aktiv deyil

en: MIME type
az: MIME növü
