File Hash (3.0.4) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Enabled
es: Activado

en: Size
es: Tamaño

en: Clean up
es: Limpiar

en: Unknown
es: Desconocido

en: Attachment
es: Adjunto

en: Configure
es: Configurar

en: Off
es: Desactivado

en: Strict
es: Estricta

en: Please wait...
es: Espere, por favor...

en: Not enabled
es: No activado

en: Generate
es: Crear

en: MIME type
es: Tipo MIME

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
es: %type: @message en %function (linea %line de %file).

en: Replace the file name by its description when available
es: Reemplace el nombre del archivo por su descripción cuando esté disponible
